Yön Otomaston faaliyetlerine 2007 yılından beri deneyimli alt yapısı sayesinde, tesisat ve otomasyon malzemelerinden endüstriyel tip ürünlerin satışına kadar geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

Gelişen Türkiye'nin artan üretim ihtiyacını karşılamak adına kendi üretimiz pano ve otomasyon ürünleri ile daha kaliteli hizmet vermeye başladık

Yön Otomasyon, bu gelişim süresi içinde  yıllardan beri ENDA – SCHNEİDER - SIEMENS - KLEMSAN  - WAGO - CARLO GAVAZZI - TPLAST – LANBAO –  OPAŞ – WEİLLER – PELSAN gibi alanında uzman firmaların ürünlerini satış kataloğuna eklmiştir..

Bugün firmamız,  endüstriyel elektrik malzemeleri konusunda sektörün önde gelen yerli ve yabancı üretici firmalarının ürünlerini tedarik etmektedir. İthalatçısı, tedarikçisi, üreticisi  ve projelerimizde bizzat uygulayıcısı olduğumuz bu ürünler, satış öncesi ve sonrası teknik destek hizmetiyle garantimiz altındadır

Vizyonumuz

Rekabetçi ve uygun fiyat politikasıyla sektörde trendleri belirleyen firma olmak.
Kaliteli hizmet anlayışımızda sürdürülebilirlik sağlamak
Müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak
Teknolojiyi yakından takip ederek, iş süreçlerimizde verimliliği arttırmak

Misyonumuz

Geçmişte olduğu gibi gelecekte de üstleneceğimiz görevleri üretimin her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve uluslararası standartlara uygun olarak başarı ile tamamlamaktır.