Termostatlar

Ray Montajlı (Master) Termostat

ET1121, PID konrol formlu, dijital üniversal Ray Montajlı kontrol cihazıdır. Ayarlanabilir pişirme sıcaklığı ve zamanı ile fırın kontrolüne veya tek reçetede set edilebilir 16 adet farklı sıcaklık ve zaman girilerek adım kontrolüne imkan sağlar. Tuş takımından seçilebilir Pt100, termokupl, 0-20mA ve 4-20mA üniversal girişleri ile tüm çalışmalarınıza cevap verir. Self tune özelliği ile en iyi PID parametreleri otomatik olarak ayarlar. Seçilebilir 0-20mA, 4-20mA, SSR ya da röle çıkışı bulunan cihazda RS485 haberleşme standarttır. Dijital ekrana sahip olmayan ürün ModBus RTU protokolü ile yönetilmekte, veri aktarılıp kontrol edilebilmektedir. Master özelliği olan bu ürün ile ET1111 referanslı Slave ürünlerden 7 tanesi yönetilebilmektedir. Besleme ve haberleşme bağlantıları sadece ET1121 den yapılmaktadır.

Ray Montajlı (Slave) Termostat

ET1111, PID konrol formlu, dijital üniversal Ray Montajlı kontrol cihazıdır. Ayarlanabilir pişirme sıcaklığı ve zamanı ile fırın kontrolüne veya tek reçetede set edilebilir 16 adet farklı sıcaklık ve zaman girilerek adım kontrolüne imkan sağlar. Tuş takımından seçilebilir Pt100, termokupl, 0-20mA ve 4-20mA üniversal girişleri ile tüm çalışmalarınıza cevap verir. Self tune özelliği ile en iyi PID parametreleri otomatik olarak ayarlar. Seçilebilir 0-20mA, 4-20mA, SSR ya da röle çıkışı bulunan cihazda RS485 haberleşme standarttır. Dijital ekrana sahip olmayan ürün ModBus RTU protokolü ile yönetilmekte, veri aktarılıp kontrol edilebilmektedir. Slave özelliği olan bu ürün ET1121 referanslı Master ürünler tarafından yönetilebilmektedir.

PID Sıcaklık Kontrol Cihazı

ET2011,termokupl veya Pt-100 rezistans termometre girişli PID sıcaklık kontrol cihazıdır.

PID Dijital Termostat 48x48mm

PID veya On-Off Sıcaklık Kontrol Cihazı. SSR veya Röle çıkışlıdır. Ana çıkış olarak SSR seçildiğinde Röle çıkışı ikinci bir set değerine göre programlanabilir. Isıtma veya soğutma kontrolü yapabilir. Genel amaçlı sıcaklık kontrolü yapılmak istenen proseslerde ekonomik çözümler sunar.

PID Dijital Termostat 48x48mm

ETC4420, PID konrol formlu, dijital sıcaklık kontrol cihazıdır. Tuş takımından seçilebilir Pt-100 ve termokupl girişleri ile tüm çalışmalarınıza cevap verir. Self tune özelliği ile en iyi PID parametreleri otomatik olarak ayarlar. Rampa fonksiyonuna sahip olan cihazın çift display ekranı sayesinde set ve proses değerleri aynı anda izlenebilir. Seçilebilir SSR ya da röle çıkışı bulunan cihazda RS485 opsiyonel modülü sayesinde ModBus RTU protokolü ile veri aktarılabilir ve kontrol edilebilir. Güvenlik parametreleri ile programlanan cihaza dışarıdan müdahale edilemez. Ergonomik tuş takımı ile gerekli set ayarları kolaylıkla yapılabilir.

PID Dijital Termostat 72x72mm

ETC7420, PID konrol formlu, dijital sıcaklık kontrol cihazıdır. Tuş takımından seçilebilir Pt-100 ve termokupl girişleri ile tüm çalışmalarınıza cevap verir. Self tune özelliği ile en iyi PID parametreleri otomatik olarak ayarlar. Rampa fonksiyonuna sahip olan cihazın çift display ekranı sayesinde set ve proses değerleri aynı anda izlenebilir. Seçilebilir SSR ya da röle çıkışı bulunan cihazda RS485 opsiyonel modülü sayesinde ModBus RTU protokolü ile veri aktarılabilir ve kontrol edilebilir. Güvenlik parametreleri ile programlanan cihaza dışarıdan müdahale edilemez. Ergonomik tuş takımı ile gerekli set ayarları kolaylıkla yapılabilir.

PID Dijital Termostat 48x96mm

ETC8420 PID konrol formlu, dijital sıcaklık kontrol cihazıdır. Tuş takımından seçilebilir Pt-100 ve termokupl girişleri ile tüm çalışmalarınıza cevap verir. Self tune özelliği ile en iyi PID parametreleri otomatik olarak ayarlar. Rampa fonksiyonuna sahip olan cihazın çift display ekranı sayesinde set ve proses değerleri aynı anda izlenebilir. Seçilebilir SSR ya da röle çıkışı bulunan cihazda RS485 opsiyonel modülü sayesinde ModBus RTU protokolü ile veri aktarılabilir ve kontrol edilebilir. Güvenlik parametreleri ile programlanan cihaza dışarıdan müdahale edilemez. Ergonomik tuş takımı ile gerekli set ayarları kolaylıkla yapılabilir.

PID Dijital Termostat 96x96mm

ETC9420, PID konrol formlu, dijital sıcaklık kontrol cihazıdır. Tuş takımından seçilebilir Pt-100 ve termokupl girişleri ile tüm çalışmalarınıza cevap verir. Self tune özelliği ile en iyi PID parametreleri otomatik olarak ayarlar. Rampa fonksiyonuna sahip olan cihazın çift display ekranı sayesinde set ve proses değerleri aynı anda izlenebilir. Seçilebilir SSR ya da röle çıkışı bulunan cihazda RS485 opsiyonel modülü sayesinde ModBus RTU protokolü ile veri aktarılabilir ve kontrol edilebilir. Güvenlik parametreleri ile programlanan cihaza dışarıdan müdahale edilemez. Ergonomik tuş takımı ile gerekli set ayarları kolaylıkla yapılabilir.

Analog Termostat

AT411 konvansiyonel olarak tasarlanmış, tek kontaklı, Fe-Const termokupl veya Pt-100 rezistans termometre girişli, basit analog ayarlı On-Off veya zaman oransal çalışabilen sıcaklık kontrol cihazıdır. Göstergedeki besleme LEDi ve kontrol çıkışı konum LEDi ile cihazın çalışması kolaylıkla izlenebilir. 8 pinli soket veya soketli klemens bağlantı ile montaj ve servis konusunda sınırsız hizmet sunmaktadır.

Analog Termostat

THR7011G konvansiyonel olarak tasarlanmış, tek kontaklı, Fe-Const termokupl girişli, basit analog ayarlı On-Off veya zaman oransal kontrol yapabilen sıcaklık kontrol cihazıdır. Set değerinde olan sapma, 10 LEDlı sapma göstergesi ile ±5ºClik adımlarla gösterilir.Göstergedeki besleme LEDi ve kontrol çıkışı konum LEDi ile cihazın çalışması kolaylıkla izlenebilir.

Analog Termostat

ATC9311, 3 haneli, tek kontaklı, Fe-Const termokupl girişli, basit analog ayarlı basit sıcaklık kontrol cihazıdır. Set değeri, dijital olarak izlenebilen cihazda On-Off veya zaman oransal kontrol formu tuş takımından kolaylıkla seçilebilir. Göstergesi ile ±5ºClik adımlarla gösterilir.Göstergedeki kontrol çıkışı konum LEDi ile cihazın çalışması kolaylıkla izlenebilir.

 

 
 
Gösterge ve Tuş Takımı
Sıcaklık Göstergesi 3 hane, 7.62 mm, 7 parçalı kırmızı LED
Tuş Takımı Mikro Siviç
Out Ledi 1 adet kırmızı çıkış LEDi
Kutu
Ağırlık Yaklaşık 250gram (Ambalajlı olarak)
Montaj Şekli Sıkıştırılarak Panoya Yerleştririlir
Ebat G96xY96xD50 mm
Elektriksel Özellikler
Besleme Voltajı 230Vac +%10 -%20, 50/60Hz 
24Vac ±%10, 50/60Hz 
9-30Vdc / 7-24Vac ±%10 SMPS modül
Bilgi Koruma EEPROM (minimum 10 Yıl)
Doğruluk Ayar için ±%4, gösterge için ±%0,5 (tam skalanın) veya ±1 hane
Skala 0...400 ºC
Giriş Fe-Const termokupl
Bağlantı 2,5mm²lik soketli klemens
Çalışma Sıcaklığı °C 0...50 ºC
Güç Tüketimi 5VA
Sıcaklık Kompanzasyonu 0...50 ºC
Duyarlılık 1 ºC
Çıkışlar
Kontrol Çıkışı   1 röle: 250Vac, 2A(rezistif yük için), NO+NC
  12Vdc 20mA lojik çıkış (siparişte belirtilmeli)
Kontrol
Kontrol Formu On-Off (Xp=0) veya zaman oransal
Kontrol Periyodu 10s (zaman oransal kontrol için)
Oransal Band %2 (zaman oransal kontrol için)
Histerisiz 4ºC (On-Off kontrol formunda iken)