Ampermetre ve Volmetre

EPA241A

AC/DC Ampermetre

EPA241A, 4 haneli, akım trafosu veya şönt ile kullanılabilen dijital ampermetredir. Ön plandaki tuş takımı aracılığıyla AC, DC veya TRUE RMS ölçme özelliği kolay biçimde seçilebilir. Alt ve üst sınırlar için çok fonksiyonlu alarm çıkışı olan cihazın -9999A ile 9999Ae kadar geniş programlanabilir skalası bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak izole RS485 üzerinden ModBus RTU protokolü ile haberleşme özelliği de bulunmaktadır.

EPV241A

AC/DC Voltmetre

EPV241, 3 haneli dijital voltmetredir. Alt ve üst sınırlar için çok fonksiyonlu alarm çıkışı olan cihazın geniş programlanabilir skalası bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak izole RS485 üzerinden ModBus RTU protokolü ile haberleşme özelliği de bulunmaktadır. 

EPA741A

AC/DC Ampermetre

EPA741A, 4 haneli, akım trafosu veya şönt ile kullanılabilen dijital akım göstergesidir. Ön plandaki tuş takımı aracılığıyla AC, DC veya TRUE RMS ölçme özelliği kolay biçimde seçilebilen cihazın geniş programlanabilir skalası bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak izole RS485 üzerinden ModBus RTU protokolü ile haberleşme özelliği de bulunmaktadır.

EPV 741A

AC/DC Voltmetre

EPV741A, 4 haneli dijital gerilim göstergesidir. Alt ve üst sınırlar için çok fonksiyonlu alarm çıkışı olan cihazın geniş programlanabilir skalası bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak izole RS485 üzerinden ModBus RTU protokolü ile haberleşme özelliği de bulunmaktadır. 

EPA541

Ray Montajlı AC/DC Ampermetre

EPA541, ray montajlı, 4 haneli, akım trafosu veya şönt ile kullanılabilen dijital ampermetredir. Ön paneldeki tuş takımı aracılığıyla AC, DC veya TRUE RMS ölçme özelliği kolay biçimde seçilebilir. Alt ve üst sınırlar için çok fonksiyonlu alarm çıkışı olan cihazın -9999A ile 9999Ae kadar geniş programlanabilir skalası bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak izole RS485 üzerinden ModBus RTU protokolü ile haberleşme özelliği de bulunmaktadır. 

EPV541

Ray Montajlı AC/DC Voltmetre EPV541, ray montajlı, 3 haneli dijital voltmetredir. Alt ve üst sınırlar için çok fonksiyonlu alarm çıkışı olan cihazın geniş programlanabilir skalası bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak izole RS485 üzerinden ModBus RTU protokolü ile haberleşme özelliği de bulunmaktadır.

Pano İmalat ve Satışı

pano-ve-imalat-satis

Basit ve Komple Çözümler

Demonte paketler ve monteli paketler mevcutttur. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz..

İletişim

  • Esenkent Mah.Ebubekir Cad.No:13/A Y.Dudullu-Ümraniye/İSTANBUL
  • (T) 216 - 415 7224 
    (F) 216 - 4157284
  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yön Otomasyon

Yön Otomaston faaliyetlerine 2007 yılından beri deneyimli alt yapısı sayesinde, tesisat ve otomasyon malzemelerinden endüstriyel tip ürünlerin satışına kadar geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.... Yön Otomasyon - Hakkımızda